PLN.100 - Apartment - Władysławowo, Władysławowo, ul. Żeromsk
listing image
listing imagelisting imagelisting image
http://nieruchomoscii.pl/uploads/apartamenty-jas_1523916917.jpghttp://nieruchomoscdom.pl/uploads/apartamenty-jas_1523916922.jpghttp://nieruchomoscdom.pl/uploads/apartamenty-jas_1523916927.jpg
Lubie to
Wyślij Wiadomość
Zgłoś to

Apartamenty Jasny Brzeg

22, Władysławowo, nad Morzem, Władysławowo, Pomeranian Voivodeship, Władysławowo, ul. Żeromsk, Poland

Klasyfikacja: Wynajem
Rodzaj: Mieszkalne
Rodzaj: Apartament
Cena: PLN.100
Sypialnia: 2
Łazienka: 1
Rozmiar (m2): 102
Ogłoszenia według: Indywidualne
Data: 04/16/2018
Opis:

Apartamenty Jasny Brzeg położone są nad polskim morzem w odległości 300m od szerokiej plaży. Oferujemy dwu-pokojowe, komfortowe, w pełni wyposażone, klimatyzowane apartamenty. Obiekt chroniony. Każdy z apartamentów posiada podziemny garaż.

Apartament Lawendowy to dwupokojowy, 4-osobowy, klimatyzowany apartament 41m2. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Salon wyposażony jest w kino domowe wraz z dvd, telewizją kablową oraz z dostępem do internetu Wi-Fi. W kuchni znajduje się lodówka, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, żelazko. W łazience do dyspozycji pralka automatyczna.

Apartament Bursztynowy składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, garderoby i balkonu. Salon wyposażony jest w kino domowe wraz z dvd, telewizją kablową oraz z dostępem do internetu Wi-Fi. Apartament jest 4-osobowy z możliwością dostawki. W kuchni znajduje się lodówka, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, żelazko. W łazience do dyspozycji pralka automatyczna.

Łeba (kasz. Łeba, niem. Leba) – miasto i gmina w północnej Polsce, w województwie pomorskim, w powiecie lęborskim, położona na Wybrzeżu Słowińskim, nad rzekami Łebą i Chełstem, miejscowość wypoczynkowa z portem morskim i kąpieliskami. Według danych z 31 grudnia 2010 r. miasto miało 3753 mieszkańców. W części miejscowości działało Państwowe Gospodarstwo Rybackie Łeba.

Władysławowo – miasto i gmina w północnej Polsce, w województwie pomorskim, największe miasto w powiecie puckim. Położone na Pobrzeżu Gdańskim, nad Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucką. Mieści się tutaj port morski. Miasto znajduje się w północnej części województwa pomorskiego, w powiecie puckim. Według danych z 1 stycznia 2009 powierzchnia miasta wynosi 39,22 km². Miasto stanowi 6,68% powierzchni powiatu. Władysławowo jest położone w północnej części Pobrzeża Kaszubskiego, od północnej strony nad Morzem Bałtyckim, a od południowo-wschodniego nad Zatoką Pucką. Zachodni skrawek miasta leży na Wybrzeżu Słowińskim, a część miasta Chałupy znajdują się na Mierzei Helskiej. Miasto graniczy z gminami: Jastarnia, gmina Krokowa, gmina Puck.

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Władysławowie:

Ulica: noclegi ul. Żeromskiego
Położenie na mapie:
Informacje o kontakcie

Nazwa: Władysławowo na morzem
Strona Internetowa: http://galeriastron.pl
Adres
Władysławowo, ul.Żeromskiego 22
Podobne ogłoszenia w oparciu o kryteria wyszukiwania

Nieruchomości 2020 www.Nieruchomoscii.pl

Mozrank check tool