Costa Brava first minute: urlop w 4* hotelu z all inclusive od 1997 PLN. Wyloty z 5 miast

2 tygodnie temu 7

Organizację wyjazdu oddaj w ręce biura podróży, a sam zrelaksuj się w komfortowych warunkach. Postaw na wczasy w słonecznej Hiszpanii i ciesz się urlopem na malowniczym wybrzeżu Costa Brava.

Do Hiszpanii udasz się w terminie 15 – 21 września. Do Barcelony polecisz bezpośrednio z jednego z 5 miast w Polsce (szczegóły poniżej) z wliczonym bagażem podręcznym. W cenie otrzymasz przeloty, transfery z lotniska do hotelu, wyżywienie w formule all inclusive oraz podstawowe ubezpieczenie.

Spędzisz tydzień w 4* hotelu HTop Pineda Palace, Hotel zlokalizowany jest bezpośrednio przy promenadzie, a niedaleko znajduje się przystanek kolejki, który łączy wybrzeże z Barceloną. Na terenie kompleksu znajdziesz kompleks basenów, taras słoneczny, program animacji oraz darmowe WiFi.

Termin podróży: wrzesień
Wylot z: Katowic, Krakowa, Wrocławia, Gdańska i Poznania
Biuro podróży: Atur
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl

W pigułce

Średnia cena oferty664 PLN Liczba ofert4204 Wjazd na dowódtak Różnica czasubrak Walutaeuro (EUR) EKUZ akceptowanytak

Dowiedz się więcej

Rekomendacje Fly4free.pl Największe atrakcje Bezpieczeństwo w Hiszpanii Najlepszy termin na wyjazd Szczepienia przed wyjazdem

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.

Czytaj więcej