Login dla szybszego dostępu do najlepszych ofert. Kliknij tu jeśli nie masz konta.

Kawalerka * świetna lokata * Warszawa Centrum* metro Prywatnie

miesiąc temu Sprzedam Warszawa   202 Wyświetleń
Lokalizacja: Warszawa
Cena: 569,000 zł

Do sprzedania bezpośrednio od właściciela gotowa do wejścia (umeblowana i wyposażona), śliczna , jasna kawalerka z idealnymi możliwościami aranżacyjnymi. Mieszkanie w samym sercu miasta, doskonale skomunikowane, a z dużych okien rozpościera się przepiękny widok na nowoczesne wieżowce Warszawy.

Atrakcyjna i prestiżowa lokalizacja sprawia, że jest to mieszkanie z doskonałym potencjałem inwestycyjnym ( pod najem krótko i długoterminowy ) m.in. z uwagi na bliskość stacji metra Rondo Daszyńskiego . Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Towarowej 35 położonego na granicy Woli i Śródmieścia.

Lokal ma powierzchnię 28,34 m 2 i składa się z przedpokoju, pokoju dziennego , kuchni, łazienki oraz klimatycznego balkonu o dodatkowej powierzchni 2,30 m2.

Oferta dla wymagającego i zdecydowanego Klienta, ceniącego kameralność i jakość w bardzo dobrej lokalizacji. Idealna lokata dla Twoich oszczędności...Kawalerki w dobrych lokalizacjach są bardzo poszukiwane i nie czekają zbyt długo na nowego nabywcę...Nie zwlekaj, bo taka okazja w tej lokalizacji może się długo nie powtórzyć...

Rodzaj własności - Odrębna własność ( lokal oraz grunt ) z księgą wieczystą bez żadnych obciążeń.

Preferowana forma kontaktu —telefon— z braku czasu mogę nie odpisywać na SMS-y oraz e-mail .

Zapraszam do kontaktu i na prezentację mieszkania tylko osoby konkretnie zainteresowane – t. 600 099 601

* AGENCJE I POŚREDNICY - PROSZĘ NIE DZWONIĆ - ZA WSPÓŁPRACĘ Z GÓRY DZIĘKUJĘ *

* SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA * BEZ PROWIZJI * Nie wyrażam zgody na rozpowszechnianie zdjęć oraz treści niniejszego ogłoszenia (które stanowią moją własność) przez agencje we własnym zakresie na portalach nieruchomościowych celem marketingu.

Dodatkowe Informacje

Rodzaj budynku Apartamentowiec
Umeblowane Tak
Pokoje 1
Powierzchnia 30
balkon Tak
monitoring Tak
winda Tak
internet Tak