Kuba all inclusive: tydzień w 4* hotelu w Varadero za 5487 PLN. Wylot z Warszawy

2 tygodnie temu 12

Propozycja dla osób, które lubią planować urlop z wyprzedzeniem. Marzy ci się egzotyka, słoneczna pogoda oraz niezapomniane wczasy? Rozwiązanie jest proste – ruszaj na Kubę!

Podróż na Karaiby zaplanowana została w terminie 30 maja – 6 czerwca. Czekają cię bezpośrednie loty do Hawany z Warszawy, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France z gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Paryżu.

Spędzisz tydzień w 4* hotelu Brisas del Caribe. Hotel położony jest na terenie imponujących rozmiarów kompleksu wypoczynkowego, w skład którego wchodzą m.in. odkryte baseny, ogród palmowy oraz taras słoneczny. Obiekt znajduje się tuż przy plaży.

W cenie pakietu zapewniono przeloty z bagażem rejestrowanym, transfery do hotelu, opiekę rezydenta, podstawowe ubezpieczenie oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: maj – czerwiec
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wczasy.fly4free.pl

W pigułce

Średnia cena oferty2791 PLN Liczba ofert126 Wjazd na dowódnie Różnica czasu6 g. wcześniej Walutapeso (CUP) EKUZ akceptowanynie

Dowiedz się więcej

Rekomendacje Fly4free.pl Największe atrakcje Bezpieczeństwo w Varadero Najlepszy termin na wyjazd Szczepienia przed wyjazdem

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.

Czytaj więcej