Mieszkanie do wynajęcia: Warszawa, Mokotów, Warszawa, Mokotów, Bukowińska, 6900 PLN

2 tygodnie temu 14
Nieruchomości Informacje Katalog firm Dodaj ogłoszenie Dla studentów

E-mail*

Powód zgłoszenia

* pola wymagane

Powierzchnia: 135 m² Cena: 6900 PLN

Data dodania: 16-11-2023 Data aktualizacji: 16-11-2023

Szczegóły

Cena: 6900 PLN

Cena za m²: 51,11 PLN/m²

Powierzchnia mieszkalna: 135 m²

Powierzchnia użytkowa: 135 m²

Liczba pokoi: 4

Piętro: 9

Liczba pięter: 12

Rok budowy: 2000

Miejsca parkingowe: Miejsca parkingowe podziemne

Balkon: Tak

Czy zamknięty obiekt: Nie

Rynek pierwotny: Nie

4 pokojowe mieszkanie na Mokotowie

Opis przetłumaczony za pomocą Google Translator

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Mokotowie.

Okna wychodzą na zachód, południowy zachód i południe, dzięki czemu w mieszkaniu jest zawsze dużo światła.

Apartament ma powierzchnię (135 m2) i dobrze rozplanowany. Składa się z czterych pokoji (3 sypialnie oraz salon połączony z kuchnią), trzy łazienki (dwie większe w których znajdują się wanna, kabina prysznicowa, oraz odrębne WC), przedpokój, pomieszczenie gospodarcze oraz balkon (4x1,5m).Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Inwestycja z 2000 roku z basenem, fitnessem i recepcją. Budynek posiada 17 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne. Na parterze liczne lokale usługowe i handlowe.

LOKALIZACJA

Doskonała lokalizacja tego mieszkania zapewnia łatwy dostęp do wszystkich najważniejszych punktów użyteczności publicznej. Rezydencja "Pod Orłem" położona jest u zbiegu ulic Puławskiej i Alei Wilanowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie metra. W pobliżu znajduje się również pętla autobusowa oraz przystanki tramwajowe.

Z mieszkania można szybko i łatwo dostać się do centrum Warszawy, dzielnic południowych i terenów wypoczynkowych poza miastem.

CENA

Cena - 6900 PLN + czynsz w wysokości 1399 złotych.

Do tego dochodzą koszty za zużytą energię elektryczną, która jest rozliczana według stanów liczników.

Jednorazowa kaucja - 8300 złotych.

Warunki Najmu podlegają negocjacji.

Dostępne od teraz.

numer oferty: 628042

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem!

ENG

We are pleased to present you a unique apartment located in Mokotów. The apartment is finished in a very elegant and peaceful manner, very bright and practical. We invite you to contact us for more information.

We speak PL / UKR / RU / ENG. We provide assistance at every stage.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 7 Mieszkanie do wynajęcia: Warszawa Mokotów Warszawa Mokotów Bukowińska

Numer ogłoszenia: domy-628042 Link do ogłoszenia:

Pokaż lokalizację
nieruchomości na mapie

Twoja notatka

Pozostało znaków: - Usuń notatkę

THE CAPITAL REAL ESTATE EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zamów powiadomienie o najnowszych ofertach na swojego maila

Zamów

Czytaj więcej