Tunezja all inclusive: tydzień w 4* hotelu za 1655 PLN. Wylot z Katowic

2 tygodnie temu 10

Złap nieco promieni słońca i opalenizny tuż przed Świętami i Nowym Rokiem. Na Dżerbie możesz spodziewać się przyjemnych temperatur oraz idealnych warunków do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Wczasy w Afryce zaplanowane zostały w terminie 14 – 21 grudnia. Czeka cię bezpośredni lot z Katowic na Dżerbę, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air. W cenę wliczono podróż z bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku) oraz podręcznym.

Urlop spędzisz w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Djerba Aqua Resort, który znajduje się tuż przy piaszczystej plaży. Na miejscu będzie okazja skorzystać m.in. z krytego basenu, tarasu słonecznego, centrum spa oraz bogatego zaplecza sportowego.

W cenie pakietu zapewnione są przeloty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotniska, podstawowe ubezpieczenie, opieka rezydenta oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: grudzień
Wylot z: Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl

W pigułce

Średnia cena oferty1755 PLN Liczba ofert123 Wjazd na dowódnie Różnica czasu1 g. wcześniej Walutadinar tunezyjski (TND) EKUZ akceptowanynie

Dowiedz się więcej

Rekomendacje Fly4free.pl Największe atrakcje Bezpieczeństwo w Dżerbie Najlepszy termin na wyjazd Szczepienia przed wyjazdem

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.

Czytaj więcej