Wczasy na Cyprze: 7 dni w 4* hotelu z wyżywieniem za 1669 PLN. Wylot z Wrocławia

2 tygodnie temu 19

Postaw na zorganizowany wyjazd i wybierz się na słoneczną Wyspę Afrodyty, gdzie nawet w grudniu możesz spodziewać się przyjemnych temperatur i dużej ilości słońca. Odpocznij w 4* hotelu z wliczonym wyżywieniem i ciesz się relaksem na malowniczym Cyprze.

Urlop zaplanowany został w terminie 15-23 grudnia. Czeka cię bezpośredni lot do Larnaki z Wrocławia. W cenę wliczono podróż z bagażem podręcznym, transfery do hotelu, podstawowe ubezpieczenie oraz wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji.

Na Wyspie Afrodyty spędzisz tydzień w 4* hotelu Anmaria Beach. Na miejscu znajdziesz pokój z prywatną łazienką, balkonem, WiFi i TV. Ponadto będziesz mógł skorzystać z kompleksu basenów, strefy relaksu, tarasu słonecznego, siłowni, restauracji i stołu do tenisa stołowego.

Termin podróży: grudzień
Wylot z: Wrocławia
Biuro podróży: Exim Tours
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2

Foto: exim.pl

Przydatne informacje: Cypr

W pigułce

Średnia cena oferty660 PLN Liczba ofert1023 Wjazd na dowódtak Różnica czasu1 g. później Walutaeuro (EUR) EKUZ akceptowanytak

Dowiedz się więcej

Rekomendacje Fly4free.pl Największe atrakcje Bezpieczeństwo na Cyprze Najlepszy termin na wyjazd Szczepienia przed wyjazdem

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.

Czytaj więcej